00:19 10.05.2017

У фінал Євробачення-2017 пройшли 10 учасників першого півфіналу

У фінал Євробачення-2017 пройшли 10 учасників першого півфіналу

У Києві завершився перший півфінал 62-го Міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, за результатами якого у фінал пройшли 10 учасників.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна» перший півфінал, який проходив у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), завершився, в ньому брали участь 18 конкурсантів.

На закритті першого півфіналу виступила українська співачка Джамала, вона виконала дві композиції, зокрема, «+1944», яка принесла їй перемогу на Євробаченні 2016 в Стокгольмі (Швеція), а також композицію «Заманили».

Згідно з результатами голосування, до фіналу, який відбудеться 13 травня, пройшли 10 країн.

Зокрема, виконавець зі Швеції - Робін Бенгтссон (Robin Bengtsson) з композицією «I Can not Go On», виконавець з Португалії Сальвадор Собраль (Salvador Sobral), група Sunstroke Project з Молдови, представниця Азербайджану Діхаж (Dihaj), співачка з Греції Демі (Demy), виконавиця з Польщі Кася Мош (Kasia Moś), учасник з Вірменії Арцвік (Artsvik), учасник з Австралії Ісайя (Isaiah), представник Кіпру Овіг (Hovig), учасниця з Бельгії Бланш (Blanche).

Другий півфінал відбудеться 11 травня. У фінал Євробачення пройдуть по десять країн з кожного півфіналу. Загалом, разом з "великою п'ятіркою" (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія) і країною-господаркою конкурсу - Україна, за перемогу в цьому році будуть боротися 42 країни-учасниці.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА