14:33 10.05.2017

Франція вимагає притягнути до відповідальності винних у сексуальних домаганнях до спостерігача ОБСЄ на Донбасі

Франція вимагає притягнути до відповідальності винних у сексуальних домаганнях до спостерігача ОБСЄ на Донбасі

Міністерство закордонних справ Франції засуджує перешкоджання роботі спостерігачів Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі та закликає всі сторони гарантувати безпеку та безперешкодний доступ для членів місії до зони їхньої відповідальності.

"Новий інцидент стосовно патруля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні мав місце 5 травня поблизу Петрівського (Донецька область). Спостерігачі ОБСЄ зазнали погроз з боку озброєних людей, а одна з членів місії стала жертвою сексуальних домагань. Франція рішуче засуджує будь-які перешкоди належній роботі місії ОБСЄ, зокрема зумисні та систематичні залякування її спостерігачів з боку сепаратистів. Відповідальні мають бути встановлені і притягнуті до відповідальності за свої дії", - йдеться в заяві речника МЗС Франції, поширеній посольством Франції в Україні в середу.

МЗС Франції закликало всі сторони конфлікту й особливо сепаратистів гарантувати місії ОБСЄ вільний, безперешкодний і безпечний доступ до зони її відповідальності, а також "приєднатися до виконання Мінських домовленостей, які є єдиним шляхом до вирішення конфлікту".

У МЗС наголосили, що Франція та Німеччина у рамках "нормандського формату" докладатимуть усіх зусиль для вирішення конфлікту на Донбасі.

Як повідомлялося, 5 травня СММ ОБСЄ повідомила про домагання з метою задоволення своїх сексуальних потреб з боку озброєного чоловіка в ОРДО (окремих районах Донецької області) стосовно члена патруля Місії жіночої статі.

"Член патруля СММ жіночої статі зазнала сексуальних домагань із боку чоловіка, озброєного автоматом (АК-47), який погрожував, що не дозволить патрулю Місії рухатися у східному напрямку з Петрівського до Роздольного, доки його вимоги не будуть задоволені. Патруль залишив цей район іншим маршрутом і поінформував СЦКК про те, що сталося", - йдеться у звіті місії станом на вечір 5 травня.

Як відомо, населені пункти Петрівське та Роздольне Старобешівського району Донецької області перебувають під контролем бойовиків ОРДО.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА