Інтерфакс-Україна
10:42 11.05.2017

Суд відправив під домашній арешт представника Добровольчого руху ОУН Парфенкова

1 хв читати
Суд відправив під домашній арешт представника Добровольчого руху ОУН Парфенкова

Суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту представнику Добровольчого руху ОУН Василю Парфенкову, повідомляє прес-служба цієї організації.

"...Закінчився суд над затриманим під час учорашнього (9 травня – ІФ) штурму офісу Добровольчого руху ОУН бійцеві Василю Парфенкову. (...) Василю обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту", - йдеться в повідомленні прес-служби на сторінці у Facebook.

Як повідомлялося, 9 травня вдень правоохоронці затримали в Києві на вул. Мазепи кілька активістів Добровольчого руху ОУН.

За словами представників "Добровольчого батальйону ОУН", вранці 9 травня в їхному офісі перебували 30 осіб, після проникнення туди правоохоронців затримали і відвезли в автозаках 27 осіб. На активістів склали протоколи про адміністративні правопорушення і відпустили їх з райуправління поліції, за винятком В. Парфенкова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Сили оборони відбили з початку доби 192 ворожі атаки - Генштаб

США закликали бойкотувати Кубу в ООН через кубинців, які воюють на боці РФ проти України

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 5,2%

Двоє загиблих та одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих БпЛА у Харківській області - прокуратура

УЧХ працює на місцях ліквідації наслідків ударів РФ по Львівщині

Постачання електроенергії, перерване внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя в ніч на неділю, відновлено

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Українська журналістка Юлія Рябова здобула престижну радіопремію в Ірландії

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА