Інтерфакс-Україна
13:51 11.05.2017

Рада ЄС ухвалила рішення щодо безвізового режиму для українців

1 хв читати
Рада ЄС ухвалила рішення щодо безвізового режиму для українців

Рада Європейського союзу на рівні міністрів сільського господарства та рибної ловлі на засіданні 11 травня підтримала рішення щодо лібералізації візового режиму з Україною.

Міністри розглянули відповідний Регламент Європейського парламенту та Ради ЄС, що вносить зміни до постанови № 539/2001, в якому зазначені треті країни, громадяни яких при перетині зовнішніх кордонів повинні мати візу, і країн, чиї громадяни звільняються від такої вимоги (Україна).

Як повідомлялося, на консультаціях країн-членів ЄС, представників Європарламенту та Єврокомісії 28 лютого було досягнуто згоду про запуск візової лібералізації для громадян України.

Тріалог між Радою ЄС, Європейською комісією та Європейським парламентом про надання Україні безвізового режиму завершився 1 березня.

Комітет постійних представників країн-членів Європейського Союзу (COREPER) 2 березня підтвердив рішення, досягнуте в рамках тріалога. 9 березня, комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ (LIBE) затвердив проект про зарахування України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги.

6 квітня депутати Європейського парламенту більшістю голосів підтримали надання ЄС безвізового режиму для українців.

Таким чином, після затвердження Радою ЄС документ мав підписати президент Європарламенту і представник головуючої в ЄС країни (Мальти), а згодом він має бути опублікований в офіційному журналі ЄС.

Рішення про введення безвізового режиму набуде чинності через 20 днів з моменту публікації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожого авіаудару в селі на Харківщині одна людина загинула, ще чотири постраждали

Ворожий БпЛА атакував один із навчальних закладів Сумщини, є поранені

Макрон: Оборонний бюджет Франції сягне 64 млрд євро до 2027 року

Негода знеструмила 24 населені пункти у чотирьох областях, енергоспоживання на початку тижня зростає – "Укренерго"

Бренди Livy та Maison Close будуть представлені у ТРЦ Ocean Mall

Зеленський пропонує Раді продовжити воєнний стан та мобілізацію до 5 листопада

У Києві проходить акція з вимогою звільнити Вітренка з Міносвіти і не допустити його призначення міністром

Правоохоронці викрили двох жінок, які намагалися підірвати суддю та підпалили автівку військового

ЦПД про матеріал NYT з Курщини: У війні, де одна сторона є агресором, нейтральність без контексту стає дезінформацією

Комісія з добору директора БЕБ у понеділок поверне уряду лист та не переглядатиме кандидатуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА