Інтерфакс-Україна
18:12 11.05.2017

Курс гривні на міжбанку в четвер зміцнився до 26,43 грн/$1

1 хв читати
Курс гривні на міжбанку в четвер зміцнився до 26,43 грн/$1

Курс гривні на міжбанківському валютному ринку в четвер зміцнився до 26,430 грн/$1 з 26,435 грн/$1 після закінчення торгів у попередній робочий день, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" дилери комерційних банків.

За їхніми словами, котирування гривні до закінчення торгів становили 26,42-26,44 грн/$1.

Національний банк України (НБУ) на аукціоні в четвер у відповідь на пропозицію $75,7 млн за курсом до 26,45 грн/$1 купив $74 млн за курсом 26,44 грн/$1.

Середньозважений курс за підсумками аукціону становив 26,4393 грн/$1 порівняно з 26,4989 грн/$1 попереднього тижня.

Згідно з даними НБУ, середньозважений курс гривні на міжбанківському валютному ринку в цей день зміцнився до 26,4289 грн/$1 з 26,4559 грн/$1 у попередній робочий день.

Торговий обіг становив $433,10 млн, тоді як попереднього робочого дня - $243,52 млн.

ОСТАННЄ

Двоє людей постраждали під час удару БпЛА по Дніпровському району Херсона - ОВА

Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду

CEO YASNO: у Києві тривають екстрені відключення електроенергії, країна переходить на графіки з 4,5–5 черг

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА