00:55 12.05.2017

США перекинули до берегів Японії ще один ударний підводний човен з "Томагавками"

1 хв читати

Американський ударний атомний підводний човен "Санта-Фе", оснащений крилатими ракетами "Томагавк", який здійснює патрулювання в західній частині Тихого океану, в четвер зайшов на американську базу Йокосука в Японії, повідомили ВМС США.

Раніше в травні на базу в Сасебо в японській префектурі Нагасакі прибув аналогічний американська підводний човен класу "Лос-Анджелес" - "Шейенн".

Кожен з підводних човнів несе, щонайменше, 12 крилатих ракет "Томагавк".

За даними японських джерел, в даний час на тлі напруженості на Корейському півострові в акваторії Японського моря продовжує курсувати авіаносна ударна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем "Карл Вінсон", яка прибула туди в кінці квітня.

До складу американської авіаносної групи, крім надводних кораблів, також традиційно входить атомний підводний човен з крилатими ракетами на борту, які в разі потреби можуть бути використані для нанесення ударів по цілям на території КНДР.

За різними даними, в цілому в районі Корейського півострова зараз можуть перебувати до шести американських ударних атомних підводних човнів, включаючи всі три підводні човни зі складу 7-го оперативного флоту США, що патрулюють західну частину Тихого океану.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА