Інтерфакс-Україна
18:41 12.05.2017

Трьом учасникам сутичок у Дніпрі заочно повідомлено про підозру

1 хв читати
Трьом учасникам сутичок у Дніпрі заочно повідомлено про підозру

Ще трьом учасникам масових заворушень 9 травня в Дніпрі повідомлено про підозру (заочно), інформує прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

"Ще трьом учасникам сутичок сьогодні заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, прокуратура готує клопотання про їх затримання та доставляння до суду з метою обрання запобіжного заходу", - повідомила прес-служба в п'ятницю.

За словами заступника прокурора Дніпропетровської області Романа Токаря, станом на вечір п'ятниці вісьмом особам повідомлено про підозру у вчиненні масових заворушень, хуліганських дій та спричиненні тілесних ушкоджень.

"Під вартою перебуває четверо осіб", - підсумував Р.Токар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 172 бойові зіткнення

Шістнадцять людей загинуло і 35 поранено внаслідок російської атаки по пенітенціарному закладу у Запорізькій області

Двоє загиблих і п'ятеро постраждалих внаслідок ракетної атаки росіян у Дніпропетровській області

Пенітенціарний заклад у Запорізькій області потрапив під удар ворога, є загиблі й поранені

Окупанти втратили впродовж доби 1050 військовослужбовців

29 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Європейські союзники мають намір звернутися до ЄС за мільярдними кредитами на купівлю зброї для України - ЗМІ

Путін піде на переговори хіба що під впливом значних перемог України на полі бою – ISW

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА