11:25 15.05.2017

Керівник "Євробачення" наголосив на високому рівні організації конкурсу в Києві

Керівник "Євробачення" наголосив на високому рівні організації конкурсу в Києві

Керівник пісенного конкурсу "Євробачення" Ян Ола Санд відзначив надзвичайно високий рівень організації конкурсу, що днями відбувся в Києві, повідомляється на офіційному сайті президента України в понеділок.

"Щороку в нас є якісь певні зауваження чи скарги: чи то транспорт або логістика, безпека, інші аспекти. Але "Євробачення" в Києві відбулося бездоганно. Ми не мали жодних проблем. З українського боку все було організовано на найвищому рівні", - сказав Я.О.Санд під час зустрічі організаторів і ведучих музичного конкурсу з президентом України Петром Порошенком.

Член Адміністративної ради "Європейської спілки радіомовлення і телебачення" (англ. European Broadcasting Union, EBU) Павло Грицак також подякував главі держави за блискучу організацію конкурсу. "Це... одне з найбільш рейтингових телешоу з багатьма вимогами і ризиками, особливо в сфері безпеки. І факт полягає в тому, що було проведено чудову роботу, щоб усі журналісти, конкурсанти і фанати відчули гостинність Києва і перебували в комфортних умовах", - сказав він.

П.Порошенко зазначив, що йому дуже приємно, що його команда і його дружина були залучені до конкурсу, і висловив сподівання, що тисячам іноземних гостей, які відвідали Київ, сподобалася організація конкурсу. "Попри російську агресію і російську окупацію, українці та українська влада показали свою гостинність і зробили все від них залежне, щоб організувати по-справжньому прекрасну подію", - сказав він.

"Попри побоювання скептиків про можливі загрози, я пишаюся тим, що ми організували цю прекрасну подію. Ніхто не зміг зупинити нас", - додав П.Порошенко і запросив присутніх відвідати фінал Ліги Чемпіонів у травні 2018 року в Києві.

Пісенний конкурс "Євробачення" відбувався в Києві 9-13 травня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА