Інтерфакс-Україна
14:42 17.05.2017

Гройсман пропонує підвищити соцстандарти з 1 жовтня замість 1 грудня з огляду на наявність коштів

1 хв читати

Соціальні стандарти в Україні можуть бути підвищені з 1 жовтня 2017 року, повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Ми порахували і побачили, що можемо перенести підвищення соціальних стандартів з 1 грудня на 1 жовтня", - зазначив він на засіданні Кабінету Міністрів у середу.

За його словами, мінімальна потреба пенсійного Фонду на цей рік 11,2 млрд грн на здійснення пенсій і ще 880 млн грн на підвищення соціальних стандартів, тобто в сумі 12 млрд грн.

"Ми вже забезпечили за чотири місяці надходження до пенсійного фонду 7,9 млрд грн. Очікуємо, що до кінця року надійдуть ще 4 млрд грн, що будуть направлені на виплату цих 12 млрд грн. Тобто кошти на 1 жовтня у нас вже є", - додав прем'єр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА