Інтерфакс-Україна
20:04 17.05.2017

Відеозв'язку з райсудом Києва для участі Януковича в засіданні 18 травня не буде

1 хв читати
Відеозв'язку з райсудом Києва для участі Януковича в засіданні 18 травня не буде

Звернення Оболонського районного суду Києва до Ростовського обласного суду для надання допомоги в організації відеозв'язку з колишнім президентом України Віктором Януковичем не надходило, повідомили в середу агентству "Інтерфакс-Південь" у прес-службі облсуду.

"Звернення українського суду не було, відповідно, у четвер відеозв'язок організовано не буде", - сказав співрозмовник агентства.

Раніше повідомлялося, що Ростовський обласний суд готовий до організації відеозв'язку з Оболонським районним судом Києва для участі екс-президента України В. Януковича у попередньому засіданні 18 травня у справі про державну зраду після надходження відповідного запиту з українського суду в порядку, встановленому Європейською конвенцією про правову допомогу у кримінальних справах.

Відповідна відповідь надійшла від Ростовського облсуду на запит адвокатів про організацію участі В. Януковича у підготовчому засіданні у форматі відеоконференції за міжнародною процедурою.

Захист В. Януковича наполягає на необхідності організації відеоконференції у порядку міжнародної правової допомоги, оскільки тільки так можна забезпечити дотримання статті 86 Кримінального процесуального кодексу України (допустимість доказів).

Крім того, адвокати вказують, що лише офіційна особа суду за місцем знаходження В. Януковича може бути уповноважена Оболонським судом на вручення екс-президенту, під його розпис, пам'ятки про його процесуальні права та перевірку його особистості на підставі паспорта.

Адвокати вважають, що запропонований Оболонським судом спосіб проведення відеоконференції не передбачений чинним КПК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА