11:12 18.05.2017

Американські військові вивчають досвід українців, здобутий в АТО

1 хв читати
Американські військові вивчають досвід українців, здобутий в АТО

Заступник командувача Збройних Сил США в Європі генерал Тімоті Макгуайєр заявляє, що американські військові вивчають досвід українських військовослужбовців, здобутий в АТО.

Як повідомляє прес-служба Міноборони України, під час зустрічі 17 травня з міністром оборони України Степаном Полтораком у навчальному центрі Командування підготовки 7-ї Армії ЗС США в Європі Т. Макгуайєр зазначив: "Командування і особовий склад цінують те, що мають можливість вивчати досвід українських військовослужбовців, здобутий в АТО. Враховуючи це, ми робимо певні зміни в тактиці наших навчань і підготовки"

Американський генерал також зазначив, що, як показує навчання, можна констатувати, що рівень підготовки, зокрема й українських військових, значно зріс"

За словами С. Полторака, ознайомлення з роботою на полігонах центру, облаштуванням приміщень для проживання військовихнадасть можливість врахувати "окремі елементи при будівництві нових містечок для військовослужбовців Збройних Сил України як у пунктах постійної дислокації, так і на полігонах".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА