13:37 19.05.2017

Україна ввела в дію антидемпінгові мита на карбамід і КАС із РФ

Україна ввела в дію антидемпінгові мита на карбамід і КАС із РФ

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) 18 травня вирішила ввести в дію антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив (карбаміду і карбамідно-аміачної суміші) походженням із Російської Федерації, йдеться в повідомленні Мінекономрозвитку.

"Мито в розмірі 31,84% застосовуватиметься до всіх виробників карбаміду та КАС походження з РФ. Рішення набуває чинності на другий день після публікації повідомлення в "Урядовому кур'єрі", - йдеться в повідомленні.

За даними МЕРТ, розслідування підтвердило факти демпінгу з боку російських виробників міндобрив.

"Імпорт російських добрив в Україну за демпінговими цінами завдає шкоди вітчизняним виробникам хімічних добрив та становить загрозу продовольчій безпеці України. З огляду на те, що РФ є основним постачальником добрив в Україну(80-90% від загального обсягу), імпорт добрив за демпінговими цінами ставить українських аграріїв у небезпечну залежність від їхніх поставок у майбутньому", - зазначають у міністерстві.

У МЕРТ наголошують, що непередбачене припинення поставок добрив в односторонньому порядку може стати ще одним інструментом агресії РФ проти України в торговельній сфері.

Водночас у відомстві відзначають необхідність диверсифікації поставок добрив, у зв'язку з чим наголошують на важливості ухвалення урядового законопроекту з обнулення мит на імпорт в Україну добрив азотної групи.

Як повідомлялося, МКМТ вирішила запровадити антидемпінгові мита на карбамід і КАС із РФ ще 27 грудня 2016 року, проте 13 лютого 2017 року рішення було призупинене за клопотання Мінагропроду.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА