17:30 19.05.2017

Оприлюднено учасників які змагаються за постачання продуктів харчування в поїздах

1 хв читати
Оприлюднено учасників які змагаються за постачання продуктів харчування в поїздах

ПАТ "Укрзалізниця" у п'ятницю, 19 травня 2017 року, провело процедуру розкриття конкурсних пропозицій на визначення єдиного оператора з постачання продуктів харчування для пасажирських поїздів далекого сполучення.

Як повідомила прес-служба ПАТ, у відкритому конкурсі взяли участь три компанії: ТОВ "Метро Кеш енд Кері Україна", WOG Retail та ТОВ "Вітал-Тер". Згідно з умовами конкурсної документації, оцінка пропозицій триватиме 10 днів з моменту їх розкриття.

Головним критерієм вибору постачальника є гарантовано висока якість продукції. Учасники конкурсу мають запропонувати стандартний асортимент продукції для реалізації в поїздах з обов'язковим нанесенням фірмового стилю ПАТ "Укрзалізниця": чай чорний і зелений, кава розчинна і з молоком, печиво галетне і пісочне, вафлі шоколадні і ванільні, вода мінеральна та солодка, цукор.

"Ми прагнемо визначити єдиного постачальника продуктів харчування для всіх поїздів далекого сполучення. Це допоможе не лише більш ефективно організувати поставку поїздів продуктами харчування, але і забезпечити високу якість обслуговування наших пасажирів", - зазначив директор з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ "Укрзалізниця" Ігор Романків.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА