19:14 19.05.2017

Італія роздає замки для їх перетворення на туристичні пам'ятки

Італія роздає замки для їх перетворення на туристичні пам'ятки

Уряд Італії має намір надати безкоштовно 103 історичні будівлі, зокрема йс ередньовічні замки, вілли та монастирі, з умовою, що їхні нові власники зроблять із них місця для туристів, пише CNBC.

Зазначені вище будівлі розташовані вздовж восьми традиційних туристичних маршрутів у центрі країни, а також на островах Сицилія і Сардинія.

"Проект спрямований на підтримку і просування повільно зростаючого туристичного сектору, - говорить представник державного агентства нерухомості Роберто Реджі. - Його метою є перетворення невикористовуваних приватних і громадських будівель на місця для піших туристів, велосипедистів і паломників".

Претенденти на отримання нерухомості у власність терміном на дев'ять років (з можливістю продовження ще на дев'ять) мають до 26 червня направити до агентства заявку із зазначенням того, як саме вони планують перебудовувати обрану будівлю і що вона сановитиме з себе в підсумку. Наголошується, що особлива перевага надаватиметься претендентам молодше за 40 років.

У разі успіху проекту уряд протягом двох років "подарує" бажаючим ще близько 200 об'єктів.

Раніше влада італійського села Бормідо в регіоні Лігурія оголосила, що надасть близько 2 тис. євро і можливість знімати житло за 50 євро на місяць кожному, хто погодиться на переїзд в цей населений пункт. Пропозиція викликала ажіотаж у соцмережах і ЗМІ, на нього відгукнулися понад 17 тис. осіб, і мерії довелося відкликати своє запрошення.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА