Інтерфакс-Україна
13:59 20.05.2017

Мерію Мелітополя закидали "коктейлями Молотова"

1 хв читати
Мерію Мелітополя закидали "коктейлями Молотова"

Невідомі вночі закидали "коктейлями Молотова" будівлю мерії Мелітополя (Запорізька обл.), унаслідок цього пошкоджено шибки та вхідні двері.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області, 20 травня близько 3.40 в Мелітополі (Запорізька обл.) двоє невідомих чоловіків кинули пляшки із запальною сумішшю в будівлю Мелітопольської міськради, розташовану на вул. Грушевського, 5.

"Вогнем пошкоджено вхідні двері, а також вибиті два вікна. Постраждалих немає. На місце події терміново виїхав глава запорізької Нацполіції Олег Золотоноша", - зазначили в прес-службі.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення майна шляхом підпалу). Санкція статті передбачає покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Наразі у Мелітополі тривають слідчо-оперативні заходи щодо встановлення обставин події та особистостей паліїв.

Правоохоронні органи звернулися до місцевих жителів, які мають будь-яку інформацію про деталі події, повідомити її поліції або зателефонувати на "гарячу лінію" СБУ України в Запорізькій області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп має намір оголосити в понеділок 60-денне перемир'я між Ізраїлем і Хамас у разі успішних переговорів - ЗМІ

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок російських обстрілів Купʼянська - прокуратура

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Сили оборони відбили з початку доби 149 ворожих атак - Генштаб

Сибіга закликав партнерів інвестувати в інноваційні українські технології

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Одна людина загинула й одну – поранено внаслідок атаки російських БпЛА на Суми - МВА

Папа Лев XIV закликав молитися за мирний діалог - ЗМІ

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

На Донеччині в результаті обстрілів загинули 5 людей – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА