Інтерфакс-Україна
19:30 24.05.2017

Україна продовжує постачання води в ОРДЛО, порушила питання плати за неї

1 хв читати
Україна продовжує постачання води в ОРДЛО, порушила питання плати за неї

Українська сторона порушила на засіданні тристоронньої контактної групи (ТКГ) у середу питання оплати за постачання води в окремі райони Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Як зазначає прес-секретар представника України в ТКГ, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер, за цю воду з населення на непідконтрольній території стягується плата.

"У рамках економічної підгрупи йшлося про оплату постачання води, спожитої в ОРДЛО. Ми готові постачати воду і постачаємо її, незважаючи на наявні заборгованості", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook за підсумками засідання ТКГ у Мінську в середу.

При цьому Д.Оліфер зазначила, що з мирних жителів непідконтрольної Україні частини Донбасу "квазівлада ОРДЛО регулярно збирає гроші за воду, у зв'язку з чим виникає питання про те, до чиєї кишені йдуть ці гроші".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Зеленський прибув до Берліна, де зустрінеться у неділю з американською переговорною командою

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

Зеленський повідомив, що питання щодо керівника ОП залишається відкритим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА