Інтерфакс-Україна
00:39 25.05.2017

Вибухи в Джакарті. Загинули троє поліцейських

1 хв читати

У столиці Індонезії Джакарті в результаті двох вибухів загинули троє поліцейських, ще десять осіб отримали поранення. Про це повідомляє Reuters.

Вибухи сталися на автобусній станції в східній частині міста з інтервалом в 5 хвилин. Офіційний представник поліції заявив, що правоохоронні органи поки не можуть підтвердити, що в теракті був ісламістський слід.

Як повідомляє Jakarta Post, серед потерпілих також є співробітники сил правопорядку. Постраждалі були госпіталізовані.

«Співробітники поліції охороняли групу людей, яка проводила парад. До закінчення параду прогриміли вибухи», - розповів представник поліції. Крім того він додав, що бомби були заховані в скороварках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В соцмережах дискутують про темп начитування Радіодиктанту національної єдності-2025

"Метінвест" виплатив черговий купон за євробондами-2026, продовжує виконувати боргові зобов'язання

"Укрнафта" зібрала 100 млн грн для Другого корпусу Національної гвардії України "Хартія"

7-й корпус ШР ДШВ: Нашу оборону посилили новими підрозділами; РФ не має повноцінного контролю над жодним із районів Покровська

В Києві затримали дитячого тренера з джиу-джитсу за підозрою у сексуальному насильстві щодо 11-річної дівчинки

Шведська Saab планує відкрити в Україні виробництво винищувачів

Сильний вітер очікується днями в Карпатах

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання у Києві та чотирьох областях для понад 184 тис. абонентів

В найближчі дві доби в Україні очікуються помірні, місцями значні дощі

ГУР ліквідувало окупанта Марзоєва, сина російського генерала, причетного до злочинів проти цивільних в Херсоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА