Інтерфакс-Україна
23:37 25.05.2017

СЦКК: бойовики обстріляли лікарню в Красногорівці

1 хв читати

Українська сторона СЦКК повідомляє про продовження обстрілів з боку НЗФ ОРДО мирних населених пунктів і об'єктів цивільної інфраструктури вздовж лінії розмежування, повідомили в прес-центрі штабу АТО.

"Увечері 25 травня, сепаратисти в черговий раз зробили обстріл житлового сектора населеного пункту Красногорівка, застосувавши заборонену мінськими домовленостями зброю великого калібру", - йдеться в повідомленні на сторінці штабу в Фейсбук в четвер увечері з посиланням на Українську сторону СЦКК.

В інформації уточнюється, що кілька боєприпасів розірвалися поблизу місцевої лікарні і житлових будинків. Найближчим часом лікарня змушена буде обмежити надання медичних послуг жителям Красногоровки і сусідніх населених пунктів. "Ніхто з хворих і лікарів не постраждав, але в будівлі вибито скло", підкреслили в повідомленні.

В Українській стороні СЦКК вважають, що такі злочини незаконних збройних формувань ОРДО свідчать про грубі порушення Мінських домовленостей, про відверте небажання дотримуватися взятих на себе зобов'язань в рамках Тристоронньої контактної групи, свідомому плануванні та здійсненні терористичних актів проти мирного населення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА