Інтерфакс-Україна
11:59 28.05.2017

Делегація постпредів країн-учасниць ОБСЄ у Відні ознайомиться в Україні з ситуацією на Донбасі і діяльністю СММ

1 хв читати
Делегація постпредів країн-учасниць ОБСЄ у Відні ознайомиться в Україні з ситуацією на Донбасі і діяльністю СММ

28-31 травня 2017 року в Україні перебуватиме делегація постійних представників держав-учасниць ОБСЄ у Відні з метою ознайомлення зі станом врегулювання конфлікту в і навколо України, зокрема з ситуацією на лінії розмежування в окремих районах Донецької та Луганської областей України, а також діяльністю Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні.

Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України в неділю, під час візиту відбудуться зустрічі делегації з главою українського зовнішньополітичного відомства Павлом Клімкіним, керівництвом Верховної Ради та Адміністрації президента України, представниками громадянського суспільства.

"Постійні представники відвідають також райони поблизу лінії розмежування на Донбасі, зокрема міста Краматорськ і Слов'янськ, де ознайомляться з роботою регіонального відділення СММ, перебігом реалізації гуманітарних проектів для внутрішньо переміщених осіб, масштабами руйнувань цивільної інфраструктури та житлових районів унаслідок обстрілів незаконними збройними формуваннями, а також неспростовними доказами безпосередньої участі РФ у військових діях на Донбасі", – йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща депортує 63 особи, в тому числі 57 українців, через заворушення на концерті у Варшаві – Туск

DeepState: Сили оборони зачистили від ворога Степногірськ

Глава МЗС Чехії: Європа сплачує більшість військових і невійськових послуг, що посилює її позицію у мирних перемовинах

Рада адвокатів України обрала трьох кандидатів до конкурсної комісії з відбору членів ВККС

Матернова вітає призначення нового члена ВККС: Україна продовжує судову реформу

Законопроєкти щодо Defence City схвалені фінкомітетом ВР до 2-го читання

На покровський напрямок виділені додаткові сили для знищення диверсійних груп противника – речник Генштабу ЗСУ

Заступник мера Києва Прокопів звільнений з-під домашнього арешту

Україна та Мексика підписали меморандум щодо наукової співпраці в Антарктиці – НАНЦ

Суд зобов’язав підрядника повернути майже 900 тис. грн за невиконані умови договору з будівництва фортифікаційних споруд на Харківщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА