Інтерфакс-Україна
12:15 28.05.2017

П'ятеро громадян Туреччини намагалися нелегально перетнути український кордон

1 хв читати
П'ятеро громадян Туреччини намагалися нелегально перетнути український кордон

Впродовж ночі на 28 травня співробітники Державної прикордонної служби України затримали шістьох порушників, які намагалися незаконно перетнути державний кордон, повідомляється на офіційному сайті Держприкордонслужби.

"Чотирьох громадян Туреччини затримали на Буковині сьогодні рано вранці. Інформацію про наміри порушників прикордонники Чернівецького загону отримали від оперативних співробітників відомства. Групу мандрівників, серед яких була жінка і троє чоловіків, зупинили за 500 метрів від кордону. Документів при собі вони не мали. Наразі проводяться перевірчі заходи, зокрема. встановлюються особи, які могли допомагати мігрантам у незаконній подорожі", – йдеться в повідомленні.

Ще одного громадянина Туреччини затримали прикордонники Львівського загону. "Порушник намагався подолати загороджувальний паркан, щоб потрапити до Польщі. Зазначимо, що це вже не перша незаконна подорож іноземця, до цього його вже затримували прикордонники", – розповіли в Держприкордонслужбі.

У Одеській області прикордонники відділу "Чорна" Подільського загону затримали громадянина Молдови. В Україну він теж пробирався вночі і був помічений прикордонним нарядом за допомогою технічних засобів охорони кордону", – повідомили у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС визначив для Тимошенко заставу в 33 млн грн та процесуальні обов'язки

Фінляндія надає Україні 31-й пакет оборонної допомоги на суму EUR 98 млн

Чехія зможе постачати таку саму кількість боєприпасів, що і раніше, – президент

Тимошенко оскаржуватиме рішення суду, якщо буде застосована застава

Президент Чехії вважає, що у документах щодо досягнення миру є низка болючих поступок, які Україна готова зробити за умови, що це приведе до миру

Зеленський анонсував зустрічі української делегації з представниками Трампа в США цими днями

Зеленський: Вчора споживання енергетики було на 18 ГВт, а були можливості на 11 ГВт

Україна зранку отримала серйозний пакет ракет до ППО – Зеленський

Росія відтерміновує підписання угоди та закінчення війни – Зеленський про заяву Трампа

Будинки з електроопаленням віднесені до критичної інфраструктури, вони не відключатимуться – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА