Інтерфакс-Україна
17:18 30.05.2017

ЄБРР відкрив представницький офіс в Одесі

1 хв читати
ЄБРР відкрив представницький офіс в Одесі

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) відкрив четвертий представницький офіс в Одесі, таким чином, завершивши формування цих офісів в Україні.

Як повідомляється в прес-релізі ЄБРР, новий офіс надасть можливість ЄБРР бути ближчим до своїх місцевих клієнтів, а також полегшить доступ до експертних консультацій для малих і середніх підприємств.

"Відкриття нашого четвертого офісу після київського, львівського і харківського є потужним сигналом для місцевих та іноземних інвесторів, а також ринку загалом... Ми переконані, що новий офіс сприятиме розвитку малого бізнесу в Одеській області та на півдні України загалом. Те, що ми робимо сьогодні, було б неможливим без успішних реформ, які відбулися за останніх кілька років завдяки зусиллям уряду", - цитує прес-служба ЄБРР управляючого директора ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіса Маліжа.

ЄБРР – найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку діяльності банку в країні в 1993 році його сукупні зобов'язання досягли майже EUR12 млрд у рамках 369 проектів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Водопостачання у Борисполі та Яготині Київської області відновлено – ОВА

Свириденко: Аварійні відключення е/е зберігаються в окремих районах Києва та у Київській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській та Чернігівській областях

Зеленський обговорював з Трампом можливість передачі не лише Tomahawk

ЗС України знищили техніку РФ на добропільському напрямку

Зеленський: Будемо робити все для захисту об’єктів, там де не може місцева влада

Через погодні умови відбиття атаки зменшилося на 20-30% - Зеленський

Україні потрібно захистити 203 ключові об’єкти – Зеленський

У Конотопі на Сумщині повне знеструмлення, вода – за графіком – мер

У Рівному частково зникло світло, не працюють світлофори, Рівнеобленерго повідомило про аварію

Трамп пригрозив підвищенням мит на товари з КНР, назвавши дії Пекіна ворожими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА