Інтерфакс-Україна
12:13 03.06.2017

Суд заарештував 45 учасників збройного конфлікту на зернокомплексі у Вінницькій області

2 хв читати
Суд заарештував 45 учасників збройного конфлікту на зернокомплексі у Вінницькій області

Вінницький міський суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права внесення застави 45 затриманим через конфлікт на території зернокомплексу в с.Метанівка Теплицького району Вінницької області.

Як повідомляє в суботу відділ комунікації поліції Вінницької області, таке рішення суд ухвалив напередодні в п'ятницю, 2 червня.

"Клопотання на обрання міри запобіжного заходу розглядалися одночасно у декількох залах засідань Вінницького міського суду Вінницької області. 45 затриманим за підозрою у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4. ст. 296 КК України (хуліганство), обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави", – йдеться в повідомленні.

За словами начальника головного управління Національної поліції Вінницькій Юрія Педос, переважна більшість затриманих – молоді люди, які через посередника одного з підприємців м. Кропивницького працевлаштувалися охороняти територію та майно зерносховища.

Нагадаємо, 31 травня озброєні люди на території зернотоку, який охороняли місцеві жителі, спровокували конфлікт і почали стрільбу. В результаті чого шість осіб дістали поранень.

Як повідомлялося, 31 травня внаслідок конфлікту на території зернокомплексу в с.Метанівка Теплицького району Вінницької області, який виник у середу між фермером-орендарем і групою озброєних чоловіків, шестеро людей постраждали, причому двоє з них були госпіталізовані, а співробітники поліції затримали 42 людини зі зброєю.

"Молоді люди в балаклавах ризикнули захопити фермерське господарство в селі Метанівка Теплицького району. Між місцевим фермером-орендарем, якого підтримували місцеві жителі, і непроханими гостями розпочалася бійка. Рейдери в будь-якому прояві – це злочинці. Рецепт тут один: зловмисників "обличчям в землю", організаторів – у тюрму. Спецназівці затримали 42 чоловіків. Їх особи встановлюються. Зброю вилучили", – повідомив на своїй сторінці в "Фейсбук" глава Нацполіції України Сергій Князєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

За ніч збито 90 зі 174 ворожих БпЛА, 70 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Blockbuster Mall запустив маршрут із Вишгорода

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА