Інтерфакс-Україна
13:58 03.06.2017

В аеропорту "Київ" затримали росіянина, якого розшукував Інтерпол

1 хв читати
В аеропорту "Київ" затримали росіянина, якого розшукував Інтерпол

В аеропорту "Київ" українські прикордонники затримали громадянина Росії, який перебуває в міжнародному розшуку за підозрою в причетності до терористичної діяльності.

Як повідомляє в суботу прес-служба Державної прикордонної служби України, в столичному аеропорту під час проведення паспортного контролю на 33-річного росіянина, який прилетів рейсом з Анкари (Туреччина) спрацювала база даних Інтерполу.

"Як попередньо встановили прикордонники, іноземець розшукувався за можливу причетність до терористичної діяльності", - йдеться в повідомленні.

За цим фактом поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА