Інтерфакс-Україна
19:15 14.06.2017

Бойовики в середу 14 раз обстріляли позиції ЗСУ

1 хв читати
Бойовики в середу 14 раз обстріляли позиції ЗСУ

Бойовики в зоні проведення антитерористичної операції з початку середи станом на 18:00 14 раз обстріляли позиції Збройних сил України, ніхто з українських військовослужбовців від обстрілів не постраждав, повідомили в штабі АТО.

"Ситуація в районі проведення АТО залишається напруженою. Російсько-терористичні бандформування не припиняють застосовувати заборонене Мінськими угодами важке артилерійське озброєння. Загалом бойовики 14 разів обстріляли опорні пункти ЗС України. Більшість з цих порушень бойовиками режиму припинення вогню зафіксовано на Приморському напрямку", - зазначено у зведенні прес-центру штабу АТО на сторінці в соцмережі Facebook у середу ввечері.

"Протягом сьогоднішнього дня жоден боєць сил АТО унаслідок ворожих обстрілів, на щастя, не постраждав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Скасування рішень про перейменування вулиць на честь захисників України неприпустиме – УІНП

У застосунку Армія+ з'явився новий навчальний курс "Стоп корупція. Уповноважені"

Зеленський поставив завдання: здатність України у визначений час застосувати щонайменше 1000 дронів-перехоплювачів на добу

Качка обговорив з експертами президентський законопроєкт про НАБУ та САП

Житель Хмельниччини отримав 15 років тюрми за підготовку терактів біля підрозділів ТЦК та Нацгвардії

DeepState: Ворог зміг закріпитися у Кам’янському і проводить штурмові дії на Плавні та Степногірськ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 17-ти

В Єврокомісії наполягають, що інформація про контакт фон дер Ляєн і Зеленського в контексті ситуації навколо НАБУ та САП достовірна

Бійці ДШВ отримали нові комплекси для відновлення бойової техніки від Фонду Порошенка

Очільник МВС і командувач НГУ доповіли Зеленському про основні напрями підготовки нацгвардійців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА