Інтерфакс-Україна
13:26 15.06.2017

Понад 300 підприємств ТКЕ не надали інформації про громадян, які мають право на компенсацію зекономленої субсидії - Розенко

2 хв читати
Понад 300 підприємств ТКЕ не надали інформації про громадян, які мають право на компенсацію зекономленої субсидії - Розенко

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявляє, що 300 з 1,5 тис. підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) не подали до управління соціального захисту населення інформацію про громадян, які можуть претендувати на отримання компенсації за невикористану частину житлової субсидії.

Віце-прем'єр під час селекторної наради в четвер у Києві заявив, що на передбачений Кабінетом Міністрів України крайній термін 1,2 тис. підприємств ТКЕ передали до управління соцзахисту населення списки домогосподарств, які мають право на отримання компенсації за суму зекономленої субсидії.

"Одразу звертаюся до представників Міненерго і представників Мінрегіону, а особливо до національного регулятору, який має перевіряти діяльність цих підприємств - НКРЕКП, надати нам детальну інформацію, чому понад 300 підприємств на сьогоднішній день не подали відповідної інформації", - сказав він.

П.Розенко зазначив, що в м.Києві, Чернівецькій і Миколаївській областях цю інформацію не надало жодне з підприємств.

Наразі до списків претендентів на отримання виплати внесено 1,5 млн сімей, а після отримання решти інформації ця кількість може вирости до 1,8-2 млн грн.

Уже 7 тис. громадян звернулися до управління соціального захисту із заявами, вказавши банківські рахунки або поштові відділення для отримання цієї компенсації.

До липня всі громадяни, які мають право на компенсацію, мають отримати відповідне повідомлення.

Як зазначалося, як компенсацію за невикористану суму субсидії сім'ям може бути виплачено до 700 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінляндія повернеться до використання протипіхотних мін у січні 2026 року

Для РФ слід визначати чіткі терміни досягнення результатів, щоб змусити до миру

Україна й Литва домовилися поглибити співпрацю для повернення дітей, яких викрала Росія

Глава МЗС Люксембургу: Шлях України і Молдови до ЄС має бути спільним

Села Запорізьке і Новогеоргіївка на Дніпропетровщині під контролем ЗСУ - речник Генштабу

Безпекові гарантії для України мають бути юридично зобов’язувальними - Сибіга

Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року

Україна продовжить свої захисні операції - Зеленський

Зеленський анонсував контакти на тижні з країнами, які можуть бути майданчиками для розмови з РФ

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА