Інтерфакс-Україна
18:29 15.06.2017

Звільнено директора львівської фірми з вивезення сміття

1 хв читати
Звільнено директора львівської фірми з вивезення сміття

Директор фірми "Аве-Львів" Юрій Грибан сплатив визначену судом заставу і звільнений з-під варти, повідомили агентству в прес-службі прокуратури Львівської області в четвер.

"Директор "Аве-Львів" вніс суму застави в 480 тисяч грн і був звільнений з-під варти 14 червня", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі.

Як повідомлялося, Ю.Грибана взяли під варту 14 червня за рішенням Галицького районного суду Львова з альтернативою внесення застави в розмірі 480 тис. грн. У прокуратурі підозрюють його в тому, що він заволодів 600 тис. грн із міського бюджету Львова і вчинив замах на заволодіння понад 9 млн грн, призначених міськрадою на вивезення і захоронення твердих побутових відходів.

Раніше в прокуратурі заявляли, що один із перевізників відходів зі Львова заснував фіктивну фірму в Дніпрі й через неї відмивав бюджетні кошти, виділені на вивезення й утилізацію сміття.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада у I півріччі надала матеріальну допомогу майже 4 тис. киян, житло яких постраждало від обстрілів

Міннац'єдності підписало з Представництвом МОМ в Україні меморандум про співробітництво

Зеленський і Трамп домовилися про зустріч команд щодо роботи над захистом українського неба

Голова УІНП Алфьоров представив 5 принципів роботи Інституту

Харків’янин, який під виглядом поїздок на дачу збирав відомості для російського ФСБ про розташування ЗСУ і техніки, проведе 15 років у в'язниці

Інспектори МАГАТЕ їдуть з Ірану

Єрмак повідомив про розмову Зеленського з Трампом

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА