Інтерфакс-Україна
16:17 16.06.2017

У Києві почалася акція проти перейменування проспекту Ватутіна на честь Шухевича

1 хв читати
У Києві почалася акція проти перейменування проспекту Ватутіна на честь Шухевича

У Києві розпочалася акція-флешмоб "Вас вітає проспект Ватутіна!" проти перейменування проспекту на честь головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", близько 200 людей похилого віку з рожевими прапорами, на яких написало "Соціалісти" у супроводі близько 50 молодих людей спортивної статури, висунулися просп.Ватутіна від супермаркету "Ашан" у напрямку Московського мосту.

Колона із учасників акції йде тротуаром, не заважаючи автомобільному руху, проте активно використовують не за призначенням велосипедну доріжку, виділену із частини тротуару.

До місця проведення акції біля "Ашану" підходять представники патріотичних сил, зокрема, вже прибули близько 100 представників "Національного корпусу".

Обстановка в місці проведення акції наразі спокійна. Співробітників правоохоронних органів немає.

Проведення акції було анонсовано уздовж всього проспекту Ватутіна від Московського мосту до ринку "Троєщина".

Як повідомлялося, комісія з питань найменувань Київради рекомендувала Київському міському голові внести до Київської міськради подання про перейменування низки столичних топонімів, зокрема просп.Ватутіна на проспект Романа Шухевича, в червні 2016 роки після відповідної пропозиції Українського інституту національної пам'яті. Однак у грудні того ж року Київрада не підтримала цього рішення.

1 червня 2017 року Київська міськрада проголосувала за перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича, проте 12 червня Окружний адміністративний суд Києва заборонив міськраді підписувати і публікувати це рішення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з міністром оборони Норвегії співвиробництво зброї та посилення бойової авіації

Духівник Трампа після ударів по Ірану: Ми не зупинимося, поки не зупиняться російські бомби

У Краматорську один загиблий і 4 поранених внаслідок суботнього удару РФ, 4 людини ще під завалами

Перед ударом США по Ірану 176 українців та громадян країн-партнерів були евакуйовані з Ізраїлю – Зеленський

Зеленський підписав указ про нові санкції проти колабораціоністів на окупованих територіях, у списку нардеп Дмитрук та екснардеп Онищенко

Найближчі дні стануть теплішими, очікуються короткочасні дощі з грозами

У програмі гаазького саміту НАТО з’явилися нові заходи: один із Зеленським, другий – з ІР4

Головний рабин України про удари США по Ірану: Цей день увійде в історію падіння зла у світі

Прем'єр та голова Міноборони Британії відзначили зменшення загроз світовій безпеці після ударів США по Ірану

Завальський підтримував Вєрку Сердючку в мовному скандалі, робив компліменти Азарову за моду на українську і критикував мовні штрафи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА