Інтерфакс-Україна
18:52 19.06.2017

Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької фабрики

2 хв читати
Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької фабрики

Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen до 13 вересня 2017 року, повідомляється на сайті корпорації в понеділок.

"Вартість арештованого майна багаторазово перевищує суму нібито заподіяної шкоди, про що щоразу заявляють адвокати. Незважаючи на це, суддя Ленська сумлінно проігнорувала постанову Пленуму Верховного Суду Російської Федерації від 1 червня 2017 року №19. Подивимося, що на це скаже Мосміськсуд під час розгляду нашої апеляційної скарги", - цитується в повідомленні генеральний директор Липецької фабрики Roshen Олег Казаков.

Як повідомлялося, суд у грудні 2016 року наклав арешт на майно Липецької фабрики - 14 об'єктів нерухомості, зокрема, на склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу і сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. м у рамках кримінальної справи про нібито розкрадені з бюджету РФ 180 млн руб. за рахунок нібито незаконного відшкодування ПДВ.

Корпорація Roshen входить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики (РФ) була зупинена з 1 квітня 2017 року.

Згідно з укладеною Петром Порошенко в січня 2016 року угодою, він передав свою 85% частку в корпорації в незалежний сліпий траст (blind trust) компанії Rothschild Trust. Банк-управитель трасту має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів. Президенту корпорації Roshen В'ячеславу Москалевському належить 13% через інвестфонд "Кондитерінвест", ще чотирьом топ-менеджерам - по 0,5%.

ОСТАННЄ

Рада підтримала законопроєкт про різні строки стратегічного планування для тилових та прифронтових громад

Міносвіти затвердило типову освітню програму для учнів із тимчасово окупованій території

Директор НАБУ: вітаємо контррозвідувальні заходи СБУ, але подібні дії не можуть бути підставою для знищення антикорупційної інституції

Глави МЗС України та Франції відвідали Харків та обговорили посилення ППО

Керівник САП: працівники СБУ, які проводять перевірку дотримання законодавства про держтаємницю, доступу до матеріалів справ не отримували

Прем’єрка України заявляє про необхідність нової програми з МВФ у разі затягування війни – Bloomberg

Мін’юст, Міноборони та Мінветеранів запустили соцпроєкт для підвищення правової обізнаності захисників та їхніх родин

Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП

Керівник САП про прийнятий Радою законопроєкт: це кінець незалежної роботи двох антикорупційних інституцій

Директор НАБУ: просимо президента ветувати законопроєкт, який знищує незалежність антикорупційних органів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА