Інтерфакс-Україна
02:09 20.06.2017

Фінська поліція провела спецоперацію через загрозу теракту біля будівлі парламенту

1 хв читати

Фінській поліції стало відомо про планувалася терористичної атаки в Гельсінкі, передає Reuters з посиланням на заяву місцевих правоохоронних органів. У зв'язку з загрозою у фінській столиці була проведена спецоперація.

Метою для терористів повинна була стати церква Темппеліаукіо - одна з туристичних визначних пам'яток Гельсінкі, неподалік від будівлі парламенту. «Поліції стало відомо про факти, які дають право припускати про підготовку терористичного акту. Згідно з інформацією, метою передбачуваної атаки повинна була стати церква Темппеліаукіо. Поліція вжила всіх необхідних заходів для запобігання загрози », - передає Національне бюро розслідувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

Чорноморський коридор працюватиме незалежно від того, хоче цього Росія чи ні – Зеленський

З початку доби Сили оборони відбили 120 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА