Інтерфакс-Україна
14:36 23.06.2017

Україна має намір збільшити угруповання військ на півдні Одеської області

1 хв читати
Україна має намір збільшити угруповання військ на півдні Одеської області

Керівництво України планує збільшити цазначене угруповання Збройних сил України в Одеській області з одночасним створенням необхідної матеріально-технічної бази, заявляє міністр оборони України Степан Полторак.

"Попереднє військово-політичне керівництво приймало рішення, у результаті яких у нас практично не залишилося військових частин у цьому регіоні. У наших планах - збільшити це угруповання, створити інфраструктуру і необхідну матеріально-технічну базу. Вже сьогодні у нас є військова частина в Болграді, сформовані військові частини в Сараті, буде розгорнуто військову комендатуру в Арцизі ", - сказав С.Полторак під час робочої поїздки до Одеського гарнізону в п'ятницю, повідомляє прес-служба Міноборони України.

Міністр оборони України додав: "Там, де армія, там - розвиток регіону. Але перш за все, це запорука безпеки і територіальної цілісності нашої країни".

ОСТАННЄ

Стармер вважає, що безпеку України потрібно розглядати у більш широкому сенсі безпеки Європи

Зеленський про візит Віткоффа до Москви: Не може бути на 100% відомо, про що там говорили

Кошта дякує Стармеру за зібрання «коаліції бажаючих» і говорить, що Росія повинна продемонструвати політичну волю, щоб зупинити війну

Зеленський закликає партнерів до подальшої роботи над контингентами та наполягає на їх розташуванні в Україні

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА