Інтерфакс-Україна
19:21 04.07.2017

Держкіно заборонило показувати в Україні ще два серіали серіали

1 хв читати
Держкіно заборонило показувати в Україні ще два серіали серіали

Державне агентство України з питань кіно заборонило показувати в Україні серіали "Офіцерські дружини" і "Завдання надзвичайної важливості. Операція "Тайфун".

"У відповідь на звернення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням розглянути на засіданні експертної комісії з питань поширення і демонстрації фільмів, України, що діє при Державному агентстві, з питань кіно, питання про дотримання/порушення чинного законодавства України в демонстрації т/ф "Офіцерські дружини"(Україна, 2015, реж. Д. Петрунь) і т/ф "Завдання особливої важливості. Операція "Тайфун" (Росія, 2013, реж. П. Амелін)", - зазначається в повідомленні на сторінці Держкіно в соцмережі Facebook у вівторок.

Згідно з повідомленням, після перегляду експертна комісія більшістю голосів прийняла рішення анулювати прокатні посвідчення на право поширення і демонстрації і скасувати державну реєстрацію цих творів як таких, що містять порушення ст. 15-1 закону "Про кінематографію".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У застосунку "Київ Цифровий" проходить опитування про найменування 4 скверів столиці

Прем’єр Нідерландів: Протестувальники в Ірані заслуговують на нашу підтримку

Освітній омбудсмен про напад в київській школі: Заклади освіти мають бути безпечним простором для дітей і педагогів

НАЗЯВО і Міносвіти: у 2025 році плагіат виявлено в 10 дисертаціях, 8 осіб позбавлено наукових ступенів

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру

В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА