Інтерфакс-Україна
13:39 07.07.2017

Київрада затвердила нові правила торгівлі на ринках

2 хв читати
Київрада затвердила нові правила торгівлі на ринках

Київська міська рада (Київрада) на пленарному засіданні в четвер затвердила нові правила торгівлі на ринках столиці, повідомляє її прес-служба.

Згідно з повідомленням, рішення підтримали 68 депутатів Київради.

Відповідно до нових правил, ринок має розміщуватися на відокремленій і відгородженій від проїжджої частини, житлового та комунального секторів земельній ділянці. Обов'язковою є наявність безпечних входів і виходів, штучного освітлення, телефонного зв'язку, електропостачання, водопостачання та водовідведення, туалету і місць для сміття.

Згідно з новими правилами, на ринках забороняється продавати зброю, готове армійське спорядження і тканини, що використовуються для його виробництва, інші товари військового асортименту, наркотичні засоби, пальне, газ, піротехніку і вибухові засоби.

На ринках, де реалізується продукція рослинного і тваринного походження, мають бути облаштовані спеціалізовані зони продажу її окремих видів: овочів і фруктів, м'яса, риби, яєць, молочних продуктів, олії, меду тощо.

"На вимогу споживача продавець зобов'язаний пред'явити висновок державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи про відповідність продукції рослинного та тваринного походження ветеринарно-санітарним нормам. Також продавець повинен видати розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу із зазначенням назви суб'єкта господарювання на ринку, номера торговельного місця, найменування товару та його ціни. Також у документі мають бути вказані прізвище та ініціали продавця і його підпис", - наведено в повідомленні слова автора відповідного рішення, депутата фракції "Єдність" у Київраді Олександра Бродського.

Як зазначено в повідомленні, адміністрація ринку має забезпечувати централізоване прання санітарного та спеціального одягу, миття та дезінфекцію торговельного інвентарю, обладнання і засобів вимірювальної техніки, що надаються продавцям.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів

Убивство Ганула ретельно готувалось, розглядаються три версії – заступник голови Нацполіції

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА