Інтерфакс-Україна
13:59 14.07.2017

Троє робітників загинуло унаслідок аварії на маріупольському метпідприємстві

2 хв читати
Троє робітників загинуло унаслідок аварії на маріупольському метпідприємстві

У результаті аварії на металургійному підприємстві в м. Маріуполі Донецької області троє робітників загинули, ще троє постраждало.

Як повідомляє в п'ятницю управління Національної поліції в Донецькій області на сторінці у Фейсбук, близько 11:00 в Кальміуське відділення поліції Маріуполя надійшло повідомлення про те, що на території підприємства стався обвал перекриття.

На місце направлено слідчо-оперативну групу Кальміуського відділення поліції.

"Станом на 12:20 відомо, що 3 робочих (з них 2 чоловіків і жінка) загинули, ще один постраждав", - сказано в повідомленні.

Кількість постраждалих і обставини з'ясовуються.

Як повідомив народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, аварія сталася на металургійному комбінаті ім. Ілліча.

"Сьогодні в Маріуполі на комбінаті ім. Ілліча під час проведення ремонтних робіт покрівлі листопрокатного цеху стався обвал залізобетонного перекриття. На жаль, загинули троє робітників, ще троє травмовані", - написав він.

Як пізніше підтвердила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, в результаті обвалення залізобетонної плити на металургійному заводі в Маріуполі загинули 3 людини, а ще 3 отримали травми.

За інформацією ДСНС, нещасний випадок стався в листопрокатному цеху металургійного заводу в Маріуполі на вул. Левченка.

"Стався обвал залізобетонної плити розміром 3×6 м під час проведення ремонтних робіт покрівлі будівлі цеху. На той момент в будівлі було 18 працівників будівельно-монтажної компанії, з яких 3 загинуло, а ще 3 отримали травми" - сказано в повідомленні ДСНС.

Наразі на місці працює слідчо-оперативна група Національної поліції та співробітники ДСНС у Донецькій області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА