15:34 17.07.2017

Прес-секретар прем'єра Столярчук йде з посади

2 хв читати
Прес-секретар прем'єра Столярчук йде з посади

Директор департаменту інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України, прес-секретар прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана Дмитро Столярчук подає у відставку.

"Друзі, у моєму професійному житті назріли зміни. В силу особистих обставин я змушений залишити посади прес-секретаря прем'єр-міністра України і керівника департаменту інформації та комунікацій з громадськістю уряду", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Д.Столярчук висловив подяку прем'єр-міністру за розуміння і підтримку, довіру, можливість стати частиною команди, причетної до розробки та впровадження змін у країні.

"Я вдячний журналістам за небайдужість і професійний інтерес до роботи уряду Гройсмана та за конструктивну критику, яка завжди тримає в тонусі", - написав прес-секретар прем'єра.

За його словами, В.Гройсман запропонував йому залишитися радником з питань медіа та комунікацій.

"Я сконцентруюся на розвитку стратегічних комунікацій, зокрема на нових проектах у рамках урядової комунікаційної стратегії "Єдиний голос", - написав Д.Столярчук.

Як повідомлялося, Д.Столярчук був прес-секретарем спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана з лютого 2015 року, а з 27 квітня 2016 року став директором департаменту інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України, прес-секретарем прем'єра.

Раніше в статті для інтернет-видання MMR Д.Столярчук написав, що "ближче до осені плануємо створити формат для навчання фахівців, які хотіли б працювати в прес-службах органів влади, організаціях із супроводу та підтримки реформ чи в інших структурах, в зокрема недержавних".

Д.Столярчук зазначив, що кращі зможуть пройти стажування в комунікаційних підрозділах уряду, зокрема в департаменті комунікацій Кабміну.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА