17:29 17.07.2017

ФГВФО продовжує виплати коштів вкладникам банку "Хрещатик"

1 хв читати
ФГВФО продовжує виплати коштів вкладникам банку "Хрещатик"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) здійснює виплати коштів вкладникам ПАТ "КБ "Хрещатик" з 17 липня до 28 серпня 2017 року.

Як повідомляється на сайті ФГВФО, для отримання відшкодування вкладники банку можуть звертатися з паспортом і документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника (ідентифікаційний номер) податків до відділення банку-агента Фонду ПАТ "ПУМБ".

Виплати вкладникам здійснюються у розмірі вкладу, зокрема й відсотки, нараховані на день початку Фондом процедури виведення банку з ринку, але не більше 200 тис. грн

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадок спадкоємцям спочатку необхідно надати до ФГВФО копії: паспорта і документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника (ідентифікаційний код) податків і нотаріально завірену копію свідоцтва про право на спадок.

Як повідомлялося, ФГВФО 6 червня на підставі рішення правління Національного банку України (НБУ) №46-рш від 2 червня 2016 року про відкликання банківської ліцензії і ліквідації неплатоспроможного банку "Хрещатик" розпочав процедуру ліквідації фінустанови.

Головною причиною неплатоспроможності банку НБУ і київська влада назвала небажання інших акціонерів вкладати в його докапіталізацію, загальні потреби в якій НБУ за підсумками стрес-тестів оцінив у 1,25 млрд грн до червня 2017 року, зокрема 600 млн грн - до 1 травня поточного року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА