Інтерфакс-Україна
10:19 20.07.2017

Запорізька АЕС підключила блок №5 до енергомережі

1 хв читати
Запорізька АЕС підключила блок №5 до енергомережі

Запорізька атомна електростанція (АЕС) 20 липня о 04:25 підключила до енергомережі п'ятий блок після завершення середнього планового ремонту, повідомила прес-служба держпідприємства "НАЕК "Енергоатом".

Таким чином, станом на ранок четверга в роботі перебувають 11 з 15 енергоблоків чотирьох АЕС країни. На енергоблоці №3 Запорізької АЕС триває 155-а доба середнього планового ремонту, на блоці №4 Рівненської АЕС - 16-а доба середнього планового ремонту, на блоці №1 Южно-Української АЕС - 15-а доба капітального планового ремонту, на блоці №2 Южно-Української АЕС - 6-а доба поточного ремонту.

Показники, що характеризують радіаційний, протипожежний і екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни перебувають у межах норми.

Запорізька АЕС - найбільша в Європі атомна станція зі встановленою потужністю. Її шість енергоблоків ВВеР- 1000 побудовані за радянським проектом В- 320. Перший енергоблок було введено в експлуатацію в грудні 1984 року, шостий - у жовтні 1995 року.

"Енергоатом" є оператором усіх чотирьох АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

До експлуатації у Силах оборони допущено наземний робот "Лють" українського виробництва

Нацполіція: від початку року зафіксовано 8 випадків зачепінгу, постраждали 9 дітей

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА