14:36 20.07.2017

Будівництво дороги Львів-Краковець має бути першою в Україні дорожньою концесією

2 хв читати
Будівництво дороги Львів-Краковець має бути першою в Україні дорожньою концесією

Плановане будівництво автомобільної дороги Львів - Краковець має стати першою в Україні концесійною дорогою, вважає глава Державного агентства автомобільних доріг України("Укравтодор") Славомір Новак.

"У нас є дві пропозиції із будівництву автострад на умовах концесії. Перше, дуже важливе для економіки країни, - частина міжнародного коридору Gо Highway - автомобільна дорога Краковець - Львів. Вона може стати першою концесійною автострадою в Україні. Але для реалізації проекту ще треба змінити законодавство про концесію", - заявив він журналістам у четвер.

Друга пропозиція, за словами керівника "Укравтодору", - будівництво нової автостради Київ - Біла Церква. Ця дорога вичерпала свою пропускну спроможність і не може забезпечити трафік, що постійно збільшується, в цьому напрямку. Нова дорога допоможе цю проблему вирішити.

"Важливою умовою для реалізації концесії із будівництва автомобільних доріг є інтенсивність руху не менше 18 тис. автомобілів на добу платного трафіку. Лише тоді з’явиться можливість залучити банківські ресурси для фінансування такого проекту", - зазначив глава "Укравтодору".

За його словами,, агентство провело значну роботу над помилками попередніх спроб реалізувати концесійні дороги в Україні.

"Я упевнений: цього разу у нас все вийде", - зробив висновок С.Новак.

Як повідомлялося, "Будівництво і експлуатація автомобільної дороги Львів - Краковець протяжністю 84,4 км" є пілотним концесійним проектом в Україні. Будівництво в країні доріг у рамках державно-приватного партнерства (концесії) передбачає повернення інвестицій концесіонерові за рахунок збору плати за проїзд, а також плати за доступ і експлуатацію об'єктів дорожнього сервісу, придорожньої інфраструктури, розміщення реклами, логістичних центрів, сучасних ліній зв'язку уздовж дороги.

Орієнтовний термін будівництва цієї дороги становитиме чотири-п'ять років. Фінансування на 100% залучатиме приватний інвестор. Термін концесії - до 49 років. Термін експлуатації - 45 років. Концесіонер відповідатиме за будівництво, утримання, ремонт дороги. Категорія планованої дороги в чотири смуги - 1-А. Орієнтовна швидкість руху - 120 км/год.

У травні 2015 року "Укравтодор" оголосив концесійний конкурс на будівництво дороги Львів - Краковець. Проте у вересні того ж року конкурсна міжвідомча комісія відхилила заявки обох претендентів - українського консорціуму "Концесійні транспортні магістралі" і французької Bouygues.

"При розгляді заявок комісія виявила, що жодна з компаній не в змозі забезпечити фінансування робіт із будівництва об'єкту концесії ні за рахунок власних, ні за рахунок залучених коштів, як це передбачено умовами концесійного конкурсу", - зазначав "Укравтодор".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЦВК Киргизстану підведе підсумки референдуму про Конституцію упродовж 15 днів

До кінця року перед Міністерством охорони здоров'я стоїть завдання зробити 47 млн. COVID-щеплень

Конституційний референдум у Киргизстані відбувся

Жіночі асоціації вимагають відставки голови Євроради після протокольного інциденту в Анкарі

Китай на початковому етапі пандемії COVID-19 не зміг надати повного доступу до інформації про те, що відбувається

Влада Харкова просить пільговиків утриматися від поїздок у громадському транспорті в години пік у зв'язку з ситуацією з COVID-19

В Індії на тлі зростання захворюваності COVID-19 заборонили експорт лікарського препарату "Ремдесивір"

У Києві за добу 697 людей захворіли Covid-19, 42 померли, 236 одужали

У "червоній зоні" епіднебезпеки половина областей України і Київ

Боррель: Повернення до миру в М'янмі ускладнює геополітична конкуренція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА