14:00 25.07.2017

"Нафтогаз" вивів із правління "Укртрансгазу" виконавчого директора Макогона

1 хв читати
"Нафтогаз" вивів із правління "Укртрансгазу" виконавчого директора Макогона

Виконавчого директора-директора департаменту стратегії та розвитку бізнесу ПАТ "Укртрансгаз" (УТГ) Сергія Макогона з 21 липня 2017 року виведено зі складу правління компанії відповідно до поданої ним заяви про складання повноважень.

Згідно з повідомленням УТГ у системі розкриття інформації НКЦПФР, відповідне рішення НАК "Нафтогаз України" прийняв як одноосібний акціонер компанії.

С.Макогон входив до складу правління УТГ з березня 2016 року. У структурі НАК працював з травня 2014 до серпня 2015 го, після чого перейшов на роботу до УТГ.

Таким чином, на сьогодні правління УТГ складається з трьох членів: Мирослава Химка (т.в.о. президента УТГ), Тетяни Федорової (директор з юридичних питань УТГ) і Сергія Алексєєнка (головний радник глави НАК).

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Троє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворожих безпілотників на авто на Сумщині

Безрукова зберегла посаду директора Агенції оборонних закупівель

Генерал Галушкін: судові процеси, що зараз тривають, можуть вплинути на рішучість командирів та дії

Розслідування МІПЛ падіння Іл-76 над Бєлгородом: факт перебування військовополонених на борту залишається непідтвердженим

Сім'ї з дітьми будуть примусово евакуйовані з Комарської та Криворізької громад - Донецька ОВА

СБУ затримала курсантку військового інституту, яка готувала удар по казармах одногрупників

Київська влада за 4 дні перевірила 430 пасажирських перевізників

Що нижчі ціни на нафту і більший тиск санкцій, то менше палива для військової машини в РФ - Сибіга

ДБР направило до суду справу ексглави МВС, який керував "тітушками"

В Україну повернули тіла 757 загиблих захисників - Координаційний штаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА