Інтерфакс-Україна
17:06 25.07.2017

Мінекономрозвитку виступає проти законопроекту про обов'язкове встановлення лічильників води і тепла

1 хв читати
Мінекономрозвитку виступає проти законопроекту про обов'язкове встановлення лічильників води і тепла

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) виступає проти ухвалення закону про обов'язкове встановлення лічильників води і тепла, тому що ухвалення закону буде суперечити принципам стандартизації та метрології.

Як повідомляється на сайті Мінекономрозвитку у вівторок, таке рішення ухвалено науково-технічною радою МЕРТ на засіданні 6 липня.

Згідно з документом, зокрема, прийняття законопроекту "Про комерційний облік комунальних послуг" (зареєстрований під №4901) порушить принципи системи технічного регулювання.

Як повідомлялося, закон "Про комерційний облік комунальних послуг" передбачає обов'язкове оснащення лічильниками всіх будівель, приєднаних до зовнішніх теплових мереж, мереж гарячого та холодного водопостачання. Відповідно до закону, такі лічильники мають бути встановлені операторами зовнішніх мереж до 1 жовтня 2018 року (для житлових будинків) або до 1 жовтня 2017 року (для нежитлових будівель). Законопроект ухвалений Верховною Радою 22 червня.

Крім того, на тому ж засіданні ради розглянуто законопроект №5364 про штрафи за неправильне паркування, яким місцевій владі запропоновано надати право накладати відповідні штрафи. Законопроект ухвалений парламентом у першому читанні, проте, за висновком ради, він також суперечить принципам стандартизації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА