18:01 26.07.2017

Грузія не видасть Україні колишнього екс-мера Києва Черновецького

1 хв читати
Грузія не видасть Україні колишнього екс-мера Києва Черновецького

Грузинська прокуратура не отримувала вимоги від Генеральної прокуратури України про затримання і екстрадицію колишнього мера Києва Леоніда Черновецького, якого обвинувачують у злісному використанні службового становища, - йдеться в повідомленні Головної прокуратури Грузії, поширеному в середу у відповідь на інформацію, що київський суд видав санкцію на арешт екс-мера Києва.

"У разі надходження вимоги про затримання і екстрадицію Леоніда Черновецького до України, її не може бути виконано, оскільки Леонід Черновецький є громадянином Грузії і його передання до третіх країн є недопустимим", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Уже кілька років Л.Черновецький з сім'єю проживає в приморському місті Кобулеті. У минулому році він мав намір узяти участь у парламентських виборах у Грузії, але потім передумав. У Кобулеті Л.Черновецький займається благодійною діяльністю.

Генеральна прокуратура України від 14 липня повідомила про підозру колишньому міському голові Києва Л.Черновецькому в зловживанні владою і службовим становищем. Його підозрюють у незаконному передання землі в оренду під будівництво вертолітного майданчика на користь оточення екс-президента України Віктора Януковича.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА