Інтерфакс-Україна
11:19 03.08.2017

Адвокат Януковича заявив про порушення порядку виклику свого підзахисного до суду

1 хв читати
Адвокат Януковича заявив про порушення порядку виклику свого підзахисного до суду

Оболонський районний суд Києва у четвер розпочав слухання справи за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді, державний адвокат Віталій Мешечек заявляє про порушення порядку виклику В.Януковича до суду і незаконність рішення про спеціальне судове провадження.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", після затримки початку засідання через технічні проблем слухання почалося з виступу державного адвоката.

За словами В.Мешечека, він не встиг ознайомитися з усіма матеріалами кримінального провадження. Адвокат також заявив про те, що було порушено процедуру виклику до суду В.Януковича, оскільки це необхідно було робити в порядку міжнародної правової допомоги.

"Відсутні будь-які відомості про звернення з відповідним запитом у порядку міжнародної правової допомоги... У судовому засіданні, відповідно до визначення, розглядалося клопотання сторони обвинувачення про проведення спеціального судового провадження стосовно Януковича. Клопотання було задоволено, було призначено спеціальне судовий розгляд. Це рішення суду є незаконним, тому що не відповідає нормам кримінального процесуального законодавства та міжнародного законодавства", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак про зустріч делегацій України та США: чудова робоча зустріч, на якій обговорювалися предметні речі

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 330 окупантів – Генштаб ЗСУ

Росіяни здійснили атаки на Дніпропетровську та Запорізьку область, є пошкодження - влада

Зарівна: понад 1,6 млн українських дітей перебувають під контролем РФ

Станція метро "Вокзальна" працює на вхід і вихід, виявлений предмет не становить загрози – КМДА

Сибіга: Іран намагався уникнути відповідальності за збиття рейсу PS752, але йому завадили

Станцію "Вокзальна" в Києві тимчасово зачинили через виявлену підозрілу коробку

Сибіга провів зустріч із тайським колегою, поінформував про прагнення України до миру

Зеленський очікує від Умєрова доповіді щодо підготовки до зустрічі з партнерами в Європі

Потрібен тиск, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну необхідно завершувати - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА