16:30 09.08.2017

Міноборони України посилило контроль за якістю продуктів харчування військових

1 хв читати
Міноборони України посилило контроль за якістю продуктів харчування військових

Міністерство оборони України посилило контроль за якістю продуктів харчування військовослужбовців, повідомив начальник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Дмитро Марченко.

"За дорученням міністра оборони ми посилили контроль за якістю послуг з харчування, і продуктів, що постачаються (військовослужбовцям - ІФ). Під час перевірки нової партії сухпайка 54 тис. сухих польових наборів були забраковані, вони не надійшли до армії в зв'язку з тим, що були неякісними", - розповів він на брифінгу в середу в Києві.

Д.Марченко також поінформував, що з початку 2017 року фахівці Міноборони здійснили 93 виїзди до підрозділів для перевірки якості харчування.

"За результатами перевірок департамент держзакупівель і поставок ресурсів подав 44 претензії на суму 2 млн 801 тис. грн", - повідомив він.

Станом проти 9 серпня 2017 роки відповідні лабораторії Міноборони провели 21 тис. 572 перевірки харчових продуктів (загалом 15 тис. 345 тонн продуктів).

"Їх них 1 тис. 432 тонни повернули виробникові в зв'язку з тим, що були неякісними. Зокрема через наші лабораторії пройшли зразки 11 партій ТОВ "Адамант 2000", - сказав представник відомства.

Він нагадав, що згідно з чинним законодавством продукти харчування для військовослужбовців закуповує і постачає не безпосереднє Міністерство оборони, а постачальники, з якими підписані відповідні договори.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА