Інтерфакс-Україна
09:10 10.08.2017

Переможницю конкурсу офіційно призначено головним лікарем "Охматдиту"

1 хв читати
Переможницю конкурсу офіційно призначено головним лікарем "Охматдиту"

Переможницю конкурсу на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" (Київ) Ірину Садов'як офіційно призначено на цю посаду.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк, відповідний наказ про призначення підписано у середу.

"Ми покладаємо великі надії на нового керівника, адже хочемо бачити "Охматдит" національним лідером серед медичних установ країни не лише за статусом, а й за якістю медичних послуг та темпами перетворень. Саме тому у Ірини (Садовяк - ІФ) особливий контракт. У ньому є перелік чітких завдань щодо реформування лікарні з термінами їх виконання", - повідомив він.

За інформацією П.Ковтонюка, контракт нового головного лікаря "Охматдиту" передбачає автономізацію лікарні, впровадження госпітальної інформаційної системи, сучасних клінічних протоколів, зміну системи закупівель ліків.

При цьому заступник міністра відзначив важливість успішного завершення будівництва нового корпусу.

Як повідомлялося, на початку червня 2017 року конкурсна комісія Міністерства охорони здоров'я України назвала переможцем повторно оголошеного конкурсу на посаду головного лікаря "Охматдит" І.Садовяк.

І.Садовяк працювала в Коломийській центральній районній лікарні. Згідно з е-декларації, вона є власницею двох квартир в Івано-Франківській області. Заробітна плата за 2016 рік становила 104 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія в середу атакувала інфраструктуру та житлові будинки 10 областей - Свириденко

Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено портові об’єкти на Одещині та залізничну інфраструктуру на Черкащині – Кулеба

Харків під масованою атакою ворожих БпЛА - мер

Калмикова про необхідність запровадження омбудсмана з питань ветеранів: Це питання для широкої дискусії

Глава МВС України: Ворог атакував більше десятка регіонів, бив по енергетиці і цивільній інфраструктурі

Орбан все ще готується до проведення зустрічі Путіна та Трампа у Будапешті

Найгірше з електрикою в Чернігівській та Сумській областях – "Укренерго"

Внаслідок ворожої атаки в Києві двоє загиблих, 21 постраждалий - прокуратура

Мінветеранів запускає великий інформпортал "Ветеран Pro" з усіма послугами для ветеранів - Калмикова

Частина закладів освіти Києва через обстріл переходить у дистанційний режим чи в режим "Пунктів незламності"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА