Інтерфакс-Україна
13:16 10.08.2017

Одного українського військового поранено в АТО за добу

1 хв читати
Одного українського військового поранено в АТО за добу

За минулу добу в зоні проведення АТО на Донбасі один військовослужбовець Збройних сил України дістав поранення, загиблих немає, підтвердив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"За минулу добу загиблих, на щастя, немає, одного нашого воїна поранено. Це сталося поблизу Талаківки внаслідок ворожого обстрілу", - сказав він на брифінгу в четвер у Києві.

О.Мотузяник також поінформував, що бойовики протягом минулої доби застосовували важке озброєння, зокрема, міномети - на всіх напрямках.

ОСТАННЄ

Обмеження незалежності українських антикорупційних органів ускладнює шлях України до ЄС – МЗС Німеччини

Генпрокурор про те, чи є справи на Кривоноса і Клименка: не досліджував це питання

Качка: Україна готова вжити подальших законодавчих заходів для забезпечення відповідності стандартам ЄС

СБУ повідомила про підозру п’ятьом російським генералам за обстріли правобережжя Херсонщини

Генпрокурор: Найближчими днями Гусакову заочно оголосять підозру

СБУ затримала агента ФСБ, який створив мережу схронів з вибухівкою для терактів на Дніпропетровщині

Українська делегація прибула до Туреччини, розпочала зустрічі з турецькою стороною в Анкарі, ввечері у Стамбулі пройде зустріч з РФ - джерело

Ситуація з законом по НАБУ/САП може негативно повпливати на подальші кроки щодо членства в ЄС - директор фонду "Відродження"

Голова АРМА стосовно закону про НАБУ/САП: Держава здійснила вірні кроки, в країні наводиться лад

Ворог наніс удар по енергетичній інфраструктурі "Укрзалізниці" у Сумській та Полтавській областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА