Інтерфакс-Україна
13:37 10.08.2017

Загальні втрати поголів'я через вірус АЧС в Україні становили 130 тис. свиней

1 хв читати
Загальні втрати поголів'я через вірус АЧС в Україні становили 130 тис. свиней

Загальні втрати поголів'я з 2012 року, коли африканська чума свиней (АЧС) вперше зареєстрована в Україні, сягають 130 тис. свиней, повідомляє асоціація "Свинарі України".

Відповідно до прес-релізу, втрати поголів'я в цьому році становили 10 тис. свиней.

За січень - червень 2017 року в країні зафіксовано 92 випадки АЧС у різних регіонах. Цей показник перевищив антирекорд 2016 роки (91 спалах).

Згідно з даними Держпродспоживслужби, станом на кінець липня цього року компенсація вартості вилучених у разі АЧС свиней перевищила 16 млн грн.

Крім того, на карантинні заходи з 2012 року витрачено понад 14 млн грн.

Збитки спеціалізованих свинарських господарств оцінюють більш ніж у 125 млн грн.

Африканська чума свиней - контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Воно передається при прямому контакті хворих та здорових тварин через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини від АЧС немає.

ОСТАННЄ

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА