18:24 11.08.2017

HBO запропонував хакерам, які поцупили сценарій "Ігри престолів" $250 тис. у біткоїнах

2 хв читати
HBO запропонував хакерам, які поцупили сценарій "Ігри престолів" $250 тис. у біткоїнах

Американський кабельний телеканал HBO запропонував хакерам, що викрали його дані, виплатити $250 тис. у біткоїнах як премії за виявлені помилки у ПЗ, щоб отримати тижневу відстрочку для виконання висунутих ними вимог, повідомляє MarketWatch.

Про це стало відомо з електронного повідомлення, відправленого одним із співробітників IT-служби телеканалу хакерам.

Раніше цього тижня стало відомо, що хакери, які викрали у HBO 1,5 терабайта даних, зокрема й сценарії кількох епізодів популярного серіалу "Гра престолів", зажадали від керівництва телеканалу виплатити їм $6 млн у біткоїнах, щоб запобігти поширенню вкраденої інформації.

Хакери дали HBO три дні на виконання вимог.

Джерело, ознайомлене з перебігом розслідування хакерської атаки, повідомило MarketWatch, що електронний лист співробітника IT-служби HBO є тактичним кроком, і компанія аж ніяк не намагалася взаємодіяти з хакерами. Телеканалу потрібен додатковий час, щоб оцінити масштаб розкрадання інформації, зазначило джерело.

В електронному повідомленні зазначається, що HBO не має необхідної інфраструктури для того, щоб зробити великий платіж у криптовалюті біткоїн.

"Щоб показати чесність наших намірів, ми готові взяти зобов'язання виплатити $250 тис. як премію за виявлені помилки у ПЗ, щойно ми зможемо створити необхідний аккаунт і придбати біткоїни", - написав співробітник IT-служби HBO.

Важливим є те, що в повідомленні уникають слова "викуп". Замість цього співробітник компанії робить акцент на тому, що це буде "премія за виявлені помилки у ПЗ".

Раніше хакери повідомляли, що заробляють $12-15 млн на рік за рахунок крадіжки інтелектуальної власності та отримання викупів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА