12:01 17.08.2017

"Кримський дім" організовує низку заходів у Києві з нагоди Дня Незалежності

1 хв читати
"Кримський дім" організовує низку заходів у Києві з нагоди Дня Незалежності

24 серпня поточного року державне підприємство "Кримський дім" проведе низку заходів з нагоди Дня Незалежності України.

"Серед великої програми урочистих заходів, що відбудуться по всій Україні, пройдуть і прекрасні заходи, які ініціює "Кримський дім", - розповів на прес-конференції міністр культури Євген Нищук.

Він повідомив, що святковий Open Air "Кримський дім об'єднує серця" відбудеться в День Незалежності на столичному Подолі. Міністр зазначив, що це важливо, адже всі бажаючі зможуть прийти і відчути святкову атмосферу, відчути культуру кримськотатарського народу.

"На тлі Дніпра ми хочемо зробити наш перший Open Air", - сказав програмний директор "Кримського будинку" Алім Алієв. За його словами, програма розпочнеться о 14.00 24 серпня виступами дитячих колективів, які створили кримські переселенці.

Крім того, за його словами, протягом дня будуть виступи на святковому концерті відомих кримськотатарських і українських артистів, серед яких - Злата Огневич, Ельзара Баталова, Азіза Ібрагімова, джазовий піаніст та композитор Усеїн Бекіров, панк-рок група "Shatur-Gudur" та інші.

У рамках заходів відбудеться серія майстер-класів з кримськотатарського мистецтва, кулінарні майстер-класи, а також ярмарок народно-прикладного та декоративного мистецтва.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА