Інтерфакс-Україна
11:02 18.08.2017

Гройсман висловив сподівання, що Рада восени зможе схвалити реформу освіти

1 хв читати
Гройсман висловив сподівання, що Рада восени зможе схвалити реформу освіти

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що вже восени Верховна Рада України зможе розглянути законопроект про реформу освіти.

"Сьогодні в парламенті перебуває законопроект про освіту. На жаль, до кінця сесії ми не змогли його розглянути в стінах українського парламенту, але я глибоко вірю в те, що восени це питання буде розглянуто і вирішено", - сказав В.Гройсман на всеукраїнській конференції працівників освіти в п'ятницю в Києві.

Прем'єр також зазначив, що відсутність змін "буде дуже дорого коштувати". За його словами, якщо реформа почне працювати в школах цього року, то перші результати будуть лише через 12 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА