Інтерфакс-Україна
12:22 18.08.2017

Нацполіцію переведено на посилений варіант несення служби в рамках підготовки до Дня Незалежності України

1 хв читати
Нацполіцію переведено на посилений варіант несення служби в рамках підготовки до Дня Незалежності України

За вказівкою голови Національної поліції України Сергія Князєва з п'ятниці особовий склад відомства переходить на посилений варіант несення служби у зв'язку з підготовкою до святкування Дня Незалежності України, повідомляє в п'ятницю Департамент комунікації Нацполіціі.

"Перевести Національну поліцію на посилене несення служби до особливого розпорядження", - наказав С.Князєв під час відеоселекторної наради, що відбулася під головуванням в.о.міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового.

Глава Нацполіціі додав, що до несення служби на вулицях України будуть задіяні всі допоміжні служби поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

Вашингтон вважає мирний план щодо завершення війни між Росією та Україною прийнятним для обох сторін — Бiлий дiм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА