Інтерфакс-Україна
14:25 23.08.2017

Україна розпочинає програму військово-технічного осучаснення армії

1 хв читати
Україна розпочинає програму військово-технічного осучаснення армії

Україна розпочинає програму військово-технічного осучаснення армії, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Зараз ми починаємо програму військово-технічного осучаснення армії. Ми маємо вивести наше озброєння на рівень 21-го століття", - заявив президент під час відкриття виставки озброєнь у центрі Києва у середу.

"Перед вченими, конструкторами, керівниками оборонних підприємств стоять важливі завдання з розробки та налагодження виробництва нового ракетного озброєння, комплексів крилатих ракет, сучасних зразків артилерійських систем, високоточних боєприпасів, безпілотних літальних апаратів, комплексів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, засобів космічної розвідки тощо", - додав П.Порошенко.

Він згадав налагодження виробництва українських танків "Оплот", які вироблялися, але в повному обсязі йшли на експорт.

"Адже в української армії не було коштів для того, щоб закупити найсучасніші танки і озброїти ЗСУ цими танками. Ми внесли зміни до держбюджету і перші танки "Оплот", виробництва Харківського заводу, надійдуть у ВРУ цього року. Це наша відповідь на прохання українських танкістів", - сказав глава держави.

Також, за його словами, йдеться про модернізацію українських БТРів, виробництво військового бронеавтомобіля "Дозор-Б", закупівлю нових БПЛА, а також іншого сучасного озброєння і військової техніки.

"Важливо, що частина представлених на цій виставці зразків озброєння та військової техніки вже наступного тижня поїде на лінію зіткнення", - зазначив П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Подружжя загинуло в Гуляйполі внаслідок удару російського дрона по автівці

Зеленський підписав указ про створення Офісу війського омбудсмана, призначив на посаду Решетилову

Зеленський обговорив з головою МЗС Литви спільне оборонне виробництво та допомогу у відбудові та розмінуванні

Зеленський: Захищаємо позиції навколо Куп'янська

Концепт трьох нових експортних платформ зброї буде представлений протягом двох тижнів

Українські безпілотники знищили російську переправу та кілька танків

Міноборони України запускає бета-тест відстрочок у Резерв+ для батьків дітей з інвалідністю

Глава МЗС Литви подарував Сибізі мапу України з написом 603628 кв.км на знак підтримки територіальної цілісності

Гастромаркет "Київ Їжа" планує відкриття на лівому березі столиці в кінці року

Слідство у справі "золотих яєць" Міноборони завершено - НАБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА